呕艂obek/ opiekun dzienny- informacje dla rodzic贸w

Szcz臋艣liwe dzieci udaj膮ce si臋 do naszego 偶艂obka w Bydgoszczy

UWAGA: wszystkie plac贸wki Fundacji Kreatywnej Edukacji zostaj膮 przeniesione od 1 wrze艣nia 2022 na Mi艅sk膮 15 w Bydgoszczy!

Drodzy rodzice!

Instytucja dziennego opiekuna to zorganizowana forma opieki nad dzie膰mi, kt贸ra ma za zadanie pom贸c rodzicom w godzeniu pracy zawodowej z obowi膮zkami rodzinnymi (sprawowaniem opieki nad dzie膰mi w wieku do trzech lat). Opieka sprawowana jest w warunkach najbardziej zbli偶onych do tych domowych, a czas sprawowania opieki przez dziennego opiekuna efektywniej dopasowany do czasu pracy rodzic贸w.

Dzienny opiekun zapewnia dziecku w艂a艣ciw膮 opiek臋 piel臋gnacyjn膮 i edukacyjn膮 uwzgl臋dniaj膮c przy tym wiek, indywidualne potrzeby oraz rozw贸j psychomotoryczny dziecka. Dziecko pozostawione pod opiek膮 posiadaj膮cego odpowiednie kwalifikacje dziennego opiekuna, uczy si臋 i rozwija.

Zatrudniamy 2 osoby, absolwent贸w kierunk贸w pedagogiki, w tym opieki ma艂ego dziecka do lat 3. Opiekunowie uzupe艂niaj膮 si臋, sprawuj膮c mo偶liwie opiek臋 jednocze艣nie, w najbardziej newralgicznie momentach. Rodzice dziecka wsp贸艂pracuj膮 z dziennym opiekunem, kt贸ry sprawuje opiek臋 nad ich dzieckiem. Wsp贸艂praca ta ma charakter dwustronny. Z jednej strony, polega na udzielaniu przez rodzic贸w dziecka dziennemu opiekunowi porad w sprawowaniu opieki w czasie prowadzenia zaj臋膰, za艣 z drugiej 鈥 na prowadzeniu konsultacji i udzielaniu porad rodzicom dziecka w zakresie pracy z dzie膰mi przez dziennego opiekuna.

W cenie czesnego s膮 zaj臋cia muzyczne i plastyczne prowadzone przez artyst贸w skupionych przy Fundacji Kreatywnej Edukacji oraz j臋zyk angielski i hiszpa艅ski.

Szcz臋艣liwe dziecko ucz臋szczaj膮ce na nasze zaj臋cia

Dbamy o to, by dzieci zjada艂y zdrowe posi艂ki,聽zawieraj膮ce du偶膮 ilo艣膰 艣wie偶ych warzyw i owoc贸w. Na 偶yczenie rodzic贸w zamawiamy dwudaniowe obiady w cenie zale偶nej od aktualnego dostawcy.聽 Posiadamy ma艂y ogr贸dek dla najm艂odszych oraz przestrze艅 1500 m2, kt贸r膮 przeobra偶amy w naturalny ogr贸d. Liczba miejsc w plac贸wce jest ograniczona, poniewa偶 ka偶dy opiekun dzienny zajmuje si臋 zgodnie z wytycznymi od 5 鈥 8 dzieci. Dzi臋ki temu Pa艅stwa pociechy maj膮 zapewniony komfort i du偶o uwagi z Jego strony.

Kontakt odno艣nie podpisywania um贸w i wype艂nienia formularza zg艂oszeniowego:

+48602466347;

info@fundacjakreatywnejedukacji.org .

Dokumenty r贸wnie偶 do odbioru w siedzibie Opiekuna Dziennego przy Chopina 27, 85-092 Bydgoszcz

Polecamy zapoznanie si臋 z statutem oraz regulaminem opiekuna dziennego:

Pozosta艂e informacje: